Współczesna rodzina 5: Wesele, cz. 2 (24)

Współczesna rodzina 5: Wesele, cz. 2 (24)

(Modern Family 5: The Wedding, Part 2)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Alisa Statman
W skrócie:Wesele Mitchella i Cama coraz bardziej pogrąża się w chaosie. Organizatorzy wprowadzają w życie jeden plan awaryjny za drugim. Goście się niecierpliwią. Wtedy następuje niespodziewany zwrot akcji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy trzech skoligaconych ze sobą rodzin. Sześćdziesięcioletni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką, Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Serial zdobył nominacje do Złotego Globu trzy lata z rzędu, w tym za role Sofii Vergary i Erica Stonestreeta.

W tym odcinku

Wesele Mitchella i Cama coraz bardziej pogrąża się w chaosie. Organizatorzy wprowadzają w życie jeden plan awaryjny za drugim. Goście zaczynają się niecierpliwić. Mitchell i Cameron są coraz bardziej zrezygnowani, a Claire nie ma siły. Następuje jednak niespodziewany zwrot akcji.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)