Współczesna rodzina 5: Wesele, cz. 1 (23)

Współczesna rodzina 5: Wesele, cz. 1 (23)

(Modern Family 5: The Wedding, Part 1)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Steven Levitan
W skrócie:Nadchodzi dzień wesela Mitcha i Cama. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Zajmującego się organizacją imprezy Peppera Saltzmana czeka jednak trudne zadanie. Claire przyzwyczaja się do roli druhny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy trzech skoligaconych ze sobą rodzin. Sześćdziesięcioletni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką, Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Serial zdobył nominacje do Złotego Globu trzy lata z rzędu, w tym za role Sofii Vergary i Erica Stonestreeta.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień wesela Mitcha i Cama. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Zajmującego się organizacją imprezy Peppera Saltzmana czeka jednak trudne zadanie. Jay i Gloria goszczą u siebie rodziców Cama. Phil usiłuje zdążyć z wizytą u okulisty przed ceremonią. Claire przyzwyczaja się do roli żeńskiego drużby.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)