Współczesna rodzina 5: Las Vegas (18)

Współczesna rodzina 5: Las Vegas (18)

(Modern Family 5: Las Vegas)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Jay załatwia bliskim luksusowe pokoje hotelowe w Las Vegas. Całą rodzina wyjeżdża na wakacje, podczas których każdy próbuje robić coś w sekrecie przed innymi. Claire potajemnie udaje się do kasyna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy trzech skoligaconych ze sobą rodzin. Sześćdziesięcioletni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką, Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Serial zdobył nominacje do Złotego Globu trzy lata z rzędu, w tym za role Sofii Vergary i Erica Stonestreeta.

W tym odcinku

Jay załatwia bliskim luksusowe pokoje hotelowe w Las Vegas, dzięki uprzejmości jednego ze swoich klientów. Całą rodzina wyjeżdża na szalone wakacje, podczas których każdy próbuje robić coś w sekrecie przed innymi. Claire potajemnie udaje się do kasyna. Phil schodzi do podziemia, by wziąć udział w przesłuchaniu do tajnego stowarzyszenia magików. Cam wykręca się od spędzenia dnia z Mitchellem w spa, by dołączyć do kawalerskiej imprezy. Również Gloria próbuje ukryć coś przed Jayem.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)