Współczesna rodzina 4: Zmiana zdania (20)

Współczesna rodzina 4: Zmiana zdania (20)

(Modern Family 4: Flip Flop)

serial komediowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Phil sądzi, że szybko sprzeda dom Claire i Cama. Okazuje się to jednak trudniejsze, niż myślał. Nakłania rodzinę do pomocy. Javier odwiedza Manny'ego. Przyprowadza ze sobą nową dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie trzech rodzin. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa - Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. W 2010 roku "Współczesna rodzina" otrzymała nominację do Złotego Globu.

W tym odcinku

Phil sądzi, że będzie w stanie sprzedać wyremontowany dom Claire i Cama. Okazuje się to jednak trudniejsze, niż myślał. Nakłania całą rodzinę do podjęcia desperackich kroków. Tymczasem Javier odwiedza Manny'ego. Przyprowadza ze sobą swoją nową dziewczynę, co nie podoba się Glorii.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)