Współczesna rodzina 4: Jacy będziemy (19)

Współczesna rodzina 4: Jacy będziemy (19)

(Modern Family 4: The Future Dunphys)

serial komediowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson
Reżyseria:Ryan Case
W skrócie:Phil zabiera Claire do szpitala na angiografię. Spotykają tam rodzinę, która wygląda tak, jak prawdopodobnie sami będą wyglądać w przyszłości. Nie podoba im się to, co widzą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie trzech rodzin. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa - Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. W 2010 roku "Współczesna rodzina" otrzymała nominację do Złotego Globu.

W tym odcinku

Phil zabiera Claire do szpitala, by zrobić angiografię. Spotykają tam rodzinę, która wygląda tak, jak prawdopodobnie sami będą wyglądać w przyszłości. Nie podoba im się to, co widzą. Manny namawia Jaya na wizytę w szkole prywatnej. Mitch i Cam organizują wyjątkowy dzień dla Glorii i Lily.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)