Współczesna rodzina 4: Dzień kariery (21)

Współczesna rodzina 4: Dzień kariery (21)

(Modern Family 4: Career Day)

serial komediowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson
Reżyseria:James Alan Hensz
W skrócie:W szkole odbywają się dni kariery. Phil cieszy się, że może podzielić się z kolegami z klasy Manny'ego i Luke'a swoim doświadczeniem w handlu. Mitch i Cam wykonują obowiązki zębowej wróżki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie trzech rodzin. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa - Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. W 2010 roku "Współczesna rodzina" otrzymała nominację do Złotego Globu.

W tym odcinku

W szkole odbywają się dni kariery. Phil cieszy się, że może podzielić się z kolegami z klasy Manny'ego i Luke'a swoim doświadczeniem w handlu nieruchomościami. Jednak w szkole pojawia się jego nemezis, Gil Thorpe i psuje jego dobry humor. Gdy Jay deklaruje, że zawsze chciał być pisarzem, Gloria zmusza go do podjęcia pewnych upokarzających kroków. Mitch i Cam popełniają kosztowny błąd, wykonując obowiązki zębowej wróżki.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także