Wrogie niebo: Azyl (6)

(Falling Skies: Sanctuary - Part 1)

serial SF Kanada/USA 2011   od 12 lat
Występują:Noah Wyle, Moon Bloodgood, Drew Roy, Maxim Knight
Reżyseria:Sergio Mimica-Gezzan
W skrócie:Porucznik Terry Clayton ostrzega Toma, że obcy planują atak na jego pułk. Sugeruje Masonowi, że podczas gdy jego ludzie będą walczyć z kosmitami, on zabierze dzieci w bezpieczne miejsce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W wyniku ataku istot z obcej planety Ziemia pogrąża się w chaosie. Tylko nielicznym jej mieszkańcom udało się przeżyć. Wśród nich jest Tom Mason (Noah Wyle), profesor historii wojskowości, który staje na czele jednej z grup wchodzących w skład 2. Pułku Pospolitego Ruszenia z Massachusetts. Podczas inwazji stracił żonę, a jeden z jego synów, Ben (Connor Jessup), został uprowadzony przez obcych. Wykorzystując wiedzę z dziedziny wojskowości, Tom będzie starał się przewidzieć kolejne ataki kosmitów. Nie spocznie, póki nie odnajdzie syna. Wyprodukowany przez Stevena Spielberga serial powstał na podstawie pomysłu Roberta Rodata, scenarzysty "Szeregowca Ryana".

W tym odcinku

Porucznik Terry Clayton ostrzega Toma, że obcy planują atak na jego pułk. Sugeruje Masonowi, że podczas gdy jego ludzie będą walczyć z kosmitami, on zabierze dzieci w bezpieczne miejsce. Plan napotyka jednak na opór rodziców, w tym Toma.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)