Wojny samochodowe (4/12)
| W skrócie: | Handlarze będą mieli do dyspozycji skromny budżet w wysokości 10 tys. zł. Przemek zaryzykuje i zainwestuje w mercedesa w203 z rocznika 2002. Paweł postawi na suzuki grand vitarę z 1999 r. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| piątek, 9 stycznia jutro |
13:45 | TVN Turbo (z napisami) |
Opis
Zawodowi handlarze, Paweł Miszta i Przemysław Szafrański, pokażą, jak kupić samochód, a następnie sprzedać go z zyskiem. Obracanie używanymi autami to nie lada sztuka. Najpierw trzeba znaleźć odpowiedni egzemplarz, który mało kosztuje, ale posiada niemały potencjał. Konieczna jest nie tylko gruntowna znajomość tematu, ale i umiejętności negocjacyjne, a także odrobina szczęścia oraz sprytu. Wszystko po to, by tanio kupić, a drogo sprzedać. Handlarze mają tydzień na zakup samochodu, jego naprawę oraz sprzedaż. Widzowie zobaczą, który z nich zrobi lepszy interes.
Tym razem handlarze będą mieli do dyspozycji skromny budżet w wysokości 10 tysięcy złotych. Przemek zaryzykuje i zainwestuje w średnio udany model mercedesa w203 z rocznika 2002. Paweł postawi na pierwszą generację suzuki grand vitary z 1999 roku. Auto będzie wymagało serwisu układu wydechowego i fachowych napraw blacharskich.
Zobacz także
- Wojny samochodowe (2/12) - program rozrywkowy - dziś, 8 stycznia 13:45
- Wojny samochodowe (3/12) - program rozrywkowy - dziś, 8 stycznia 14:45
- Wojny samochodowe (5/12) - program rozrywkowy - piątek, 9 stycznia 14:45
- Wojny samochodowe (1/16) - program rozrywkowy - piątek, 9 stycznia 20:00
- Wojny samochodowe (2/16) - program rozrywkowy - piątek, 9 stycznia 21:00
- Wojny samochodowe (2/12) - program rozrywkowy - sobota, 10 stycznia 12:00
- Wojny samochodowe (5/15) - program rozrywkowy - sobota, 10 stycznia 17:30
- Wojny samochodowe (6/15) - program rozrywkowy - sobota, 10 stycznia 18:30
- Wojny samochodowe (7/15) - program rozrywkowy - sobota, 10 stycznia 19:30
- Wojny samochodowe (8/15) - program rozrywkowy - sobota, 10 stycznia 20:30
