Wojny samochodowe (10)
program rozrywkowy Polska 2023
| W skrócie: | Paweł przeznaczy 30 tysięcy złotych na mercedesa klasy C. Auto ma zostać dostosowane do jazdy po torze. Handlarza czekają spore wydatki. Przemek wybierze bezpieczniejszą opcję w postaci peugeota 508. |
|---|
Oglądaj w telewizji
Opis
Handlarze aut, Paweł Miszta i Przemysław Szafrański, poszukują używanych pojazdów, które mogliby tanio zakupić, wyremontować i sprzedać z możliwie najwyższym zyskiem. W każdym odcinku każdy z prowadzących otrzymuje taki sam budżet do własnej dyspozycji. W tym sezonie widzowie przekonają się m.in., czy ponad dwudziestoletni volkswagen polo GT może przynieść większy zysk ze sprzedaży niż znacznie młodszy od niego smart.
Budżet w wysokości 30 tysięcy złotych Paweł przeznaczy na mercedesa klasy C, będącego w połowie prac mających dostosować go do jazdy po torze. Handlarza czekają spore wydatki. Przemek wybierze bezpieczniejszą opcję w postaci peugeota 508.
Zobacz także
- Wojny samochodowe (16) - program rozrywkowy - dziś, 21 maja 22:45
- Wojny samochodowe (6/12) - program rozrywkowy - noc czw./pt., 21 na 22 maja 1:30
- Wojny samochodowe (8) - program rozrywkowy - piątek, 22 maja 14:30 i 1 późniejsza emisja
- Wojny samochodowe (9) - program rozrywkowy - piątek, 22 maja 15:30
- Wojny samochodowe (7) - program rozrywkowy - noc pt./sob., 22 na 23 maja 0:25
- Wojny samochodowe (1/12) - program rozrywkowy - sobota, 23 maja 16:00
- Wojny samochodowe (3/12) - program rozrywkowy - sobota, 23 maja 17:00
- Wojny samochodowe (1/16) - program rozrywkowy - niedziela, 24 maja 10:45 i 4 późniejsze emisje
- Wojny samochodowe (11) - program rozrywkowy - poniedziałek, 25 maja 15:30 i 1 późniejsza emisja
- Wojny samochodowe (12) - program rozrywkowy - wtorek, 26 maja 14:30 i 1 późniejsza emisja
