Wojny samochodowe (10/12)
program rozrywkowy Polska 2018
W skrócie: | Paweł interesuje się oplem combo, ale po obejrzeniu auta przekonuje się, że czeka go wiele pracy przy układzie hamulcowym i zawieszeniu. Przemek szuka małego, ale pięciodrzwiowego modelu miejskiego. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kolejna seria handlarskich starć pomiędzy Pawłem Misztą a Przemkiem Szafrańskim. Obaj mają wiedzę, doświadczenie, umiejętności mechaniczne i zdolności negocjacyjne. Widzowie przekonają się, któremu z nich lepiej będą szły interesy.
Paweł interesuje się oplem combo, ale po obejrzeniu egzemplarza na podnośniku przekonuje się, że czeka go wiele pracy przy układzie hamulcowym i zawieszeniu. Przemek szuka niewielkiego, ale pięciodrzwiowego auta miejskiego. Spotyka się ze sprzedawcą mitsubishi colta, który nie będzie wiedział niczego na temat historii serwisowej samochodu, a na dodatek wystawi pojazd na oponach zimowych.
Zobacz także
- Wojny samochodowe (7/16) - program rozrywkowy - dziś, 10 sierpnia 11:15 i 1 późniejsza emisja
- Wojny samochodowe (5/15) - program rozrywkowy - dziś, 10 sierpnia 12:15
- Wojny samochodowe (5/12) - program rozrywkowy - dziś, 10 sierpnia 23:30
- Wojny samochodowe (2/12) - program rozrywkowy - noc niedz./pon., 10 na 11 sierpnia 0:15
- Wojny samochodowe (6/12) - program rozrywkowy - poniedziałek, 11 sierpnia 11:00
- Wojny samochodowe (1/12) - program rozrywkowy - poniedziałek, 11 sierpnia 11:45
- Wojny samochodowe (4/12) - program rozrywkowy - poniedziałek, 11 sierpnia 22:20
- Wojny samochodowe (5/12) - program rozrywkowy - poniedziałek, 11 sierpnia 23:20 i 1 późniejsza emisja
- Wojny samochodowe (7/12) - program rozrywkowy - wtorek, 12 sierpnia 11:00
- Wojny samochodowe (3/12) - program rozrywkowy - wtorek, 12 sierpnia 11:45