Wojny samochodowe (1/12)

Wojny samochodowe (1/12)

program rozrywkowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Przemek przeznaczy 14 tys. zł na samochód, który posiadał w przeszłości - pontiac G6 GT. Dla tego auta mężczyzna złamie swoją zasadę, polegającą na nie jeżdżeniu oglądanym samochodem przed zakupem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zawodowi handlarze, Paweł Miszta i Przemysław Szafrański, pokażą, jak kupić samochód, a następnie sprzedać go z zyskiem. Obracanie używanymi autami to nie lada sztuka. Najpierw trzeba znaleźć odpowiedni egzemplarz, który mało kosztuje, ale posiada niemały potencjał. Konieczna jest nie tylko gruntowna znajomość tematu, ale i umiejętności negocjacyjne, a także odrobina szczęścia oraz sprytu. Wszystko po to, by tanio kupić, a drogo sprzedać. Handlarze mają tydzień na zakup samochodu, jego naprawę oraz sprzedaż. Widzowie zobaczą, który z nich zrobi lepszy interes.

Przemek przeznaczy 14 tysięcy złotych na samochód, który posiadał w przeszłości - pontiac G6 GT z rocznika 2005. Dla tego auta mężczyzna złamie swoją zasadę, polegającą na nie jeżdżeniu oglądanym samochodem przed dokonaniem zakupu. Wybór Pawła padnie na praktyczną toyotę avensis verso z 2002 roku. Nabywcę niemiło zaskoczy niemrawe przyspieszenie. Dowiemy się, czy problemy rozwiąże regeneracja turbosprężarki. Zobaczymy również chałupnicze modyfikacje świateł w amerykańskim sedanie.

Zobacz także