Wojny magazynowe: Wojna na brzegu (4)

Wojny magazynowe: Wojna na brzegu (4)

(Storage Wars: War on the Shore)

reality show USA 2010-2011
W skrócie:Barry znajduje w skrzynce z artykułami fryzjerskimi miniaturowy fortepian. Przedmiot ten okazuje się bardzo wartościowy. Tymczasem Dave ustanawia nowy rekord cenowy w trakcie licytacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 7 października
za 9 dni
13:35 HISTORY
czwartek, 8 października
za 10 dni
5:00 HISTORY

Opis

Emocjonujący show, który udowadnia, że handlowanie antykami to zajęcie również dla osób lubiących ryzyko i adrenalinę. Oglądamy licytacje zawartości magazynów, których najemcy przestali płacić czynsz. Przed aukcją schowki otwierane są na kilka minut, aby kupujący mogli rzucić okiem na znajdujące się w nich przedmioty. Nie mogą jednak wejść do środka, więc podczas licytacji muszą podjąć decyzję w ciemno. Dopiero po transakcji przekonują się, co kupili i czy nie przepłacili.

Tym razem kupujący przyjeżdżają na licytację do nadmorskiego miasteczka w południowej Kalifornii, Huntington Beach. Niestety, atmosfera nie jest najlepsza. Między Dave'em Hesterem a Darrellem Sheetsem dochodzi do konfliktu. Barry Weiss natrafia na 30-centymetrowy fortepian i podejrzewa, że ta miniaturka to coś znacznie cenniejszego niż banalna dziecięca zabawka. Podczas emocjonującej licytacji pada rekordowa kwota w tym sezonie.

Zobacz także