Wojny magazynowe: Wielki skok (16)

Wojny magazynowe: Wielki skok (16)

(Storage Wars: High End Heist)

reality show USA 2010-2011
W skrócie:Bohaterowie programu wyruszają do Torrance w stanie Kalifornia. Miejscowość ta zyskała miano 'miasta antyków'. Dave i Jarrod licytują magazyn, w którym znajduje się klasyczny Jaguar.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 3 października
za 5 dni
8:50 HISTORY
niedziela, 4 października
za 6 dni
5:05 HISTORY

Opis

Emocjonujący show, który udowadnia, że handlowanie antykami to zajęcie również dla osób lubiących ryzyko i adrenalinę. Oglądamy licytacje zawartości magazynów, których najemcy przestali płacić czynsz. Przed aukcją schowki otwierane są na kilka minut, aby kupujący mogli rzucić okiem na znajdujące się w nich przedmioty. Nie mogą jednak wejść do środka, więc podczas licytacji muszą podjąć decyzję w ciemno. Dopiero po transakcji przekonują się, co kupili i czy nie przepłacili.

Tym razem handlarze starociami jadą do miasta Torrance w Kalifornii, słynnego z dużej liczby antyków. W tym luksusowym miejscu rywalizacja pomiędzy bohaterami programu zaostrza się. Dave i Jarrod zawcięcie licytują magazyn, w którym jest klasyczny sportowy samochód. Barry Weiss kupuje schowek, by zaspokoić swoją żądzę przygód. Tymczasem Brandi rzuca wyzwanie swojemu mężowi. Przekonamy się, kto zarobi, a kto straci na ryzykownych transakcjach.

Zobacz także