Wojny magazynowe: W samo południe na pustyni (1)

Wojny magazynowe: W samo południe na pustyni (1)

(Storage Wars: High Noon in the High Desert)

reality show USA 2010-2011
W skrócie:Rozpoczyna się aukcja w rejonie High Desert. Handlarze przyglądają się zawartości opuszczonych schowków. Barry Weiss odkrywa przedmioty, których właścicielem był Suge Knight, legenda hip-hopu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Emocjonujący show, który udowadnia, że handlowanie antykami to zajęcie również dla osób lubiących ryzyko i adrenalinę. Oglądamy licytacje zawartości magazynów, których najemcy przestali płacić czynsz. Przed aukcją schowki otwierane są na kilka minut, aby kupujący mogli rzucić okiem na znajdujące się w nich przedmioty. Nie mogą jednak wejść do środka, więc podczas licytacji muszą podjąć decyzję w ciemno. Dopiero po transakcji przekonują się, co kupili i czy nie przepłacili.

W południe rozpoczyna się aukcja w rejonie High Desert. Handlarze uważnie przyglądają się zawartości opuszczonych schowków. Barry Weiss odkrywa przedmioty, których właścicielem był niegdyś Suge Knight, legenda hip-hopu. Z kolei Schulz i Dave Hester decydują na ryzykowne posunięcie, by zdobyć zabytkowe organy. Następnie Darrell Sheets prezentuje cenne znalezisko.

Zobacz także