Wojny magazynowe - Nowy Jork (9)

Wojny magazynowe - Nowy Jork (9)

(Storage Wars: New York: Snakes in a Locker)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Handlarze udają się do Flatbush. Na miejscu zapada decyzja, że nadszedł czas na nieuczciwe zagranie. Z kolei Chris i Tad próbują się porozumieć, a Mike B. kupuje rzekome starocie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 stycznia
za 6 dni
19:00 Nowa TV
piątek, 26 stycznia
za 7 dni
11:16 Nowa TV
środa, 31 stycznia
za 12 dni
20:00 Fokus TV
czwartek, 1 lutego
za 13 dni
15:00 Fokus TV

Opis

Druga odsłona programu, w którym do rywalizacji o najlepsze i najbardziej dochodowe schowki stają handlarze z Nowego Jorku. Pośród kupujących znajdą się Joe P. i Mike B., a także duety: Candy i Courtney oraz Tad i Chris. Aukcje będą odbywać się zarówno na terenie całego Wielkiego Jabłka, na Long Island, w Brooklynie, w Bronksie i w Harlemie, jak i w sąsiadujących z miastem stanach, m.in. w New Jersey. Okaże się, że zwyciężyć w licytacji można nie tylko za sprawą wypchanego portfela, ale również dzięki własnej przebiegłości.

W kolejnym odcinku "Wojen magazynowych" uczestnicy programu przybywają do położonej w Brooklynie dzielnicy Flatbush. Dziewczyny dochodzą do wniosku, że nadszedł czas, by przestać stosować się do reguł gry. Tymczasem Chris i Tad z trudem próbują dość do porozumienia. Joe P. wkracza do akcji, podczas gdy Mike B., stosując się do poleceń swojej żony, rusza na poszukiwania przedmiotów w stylu shabby chic.

Zobacz także