Wojny magazynowe - Nowy Jork (8)

Wojny magazynowe - Nowy Jork (8)

(Storage Wars: New York: Legends of the Fog)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Rywalizacja handlarzy podczas aukcji w Brooklynie jest zacięta. Todd licytuje kilka cennych starych zabawek. Chris i Tad z kolei korzystają z pomocy... psa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 24 stycznia
za 8 dni
19:30 Nowa TV
czwartek, 25 stycznia
za 9 dni
11:45 Nowa TV

Opis

Druga odsłona programu, w którym do rywalizacji o najlepsze i najbardziej dochodowe schowki stają handlarze z Nowego Jorku. Pośród kupujących znajdą się Joe P. i Mike B., a także duety: Candy i Courtney oraz Tad i Chris. Aukcje będą odbywać się zarówno na terenie całego Wielkiego Jabłka, na Long Island, w Brooklynie, w Bronksie i w Harlemie, jak i w sąsiadujących z miastem stanach, m.in. w New Jersey. Okaże się, że zwyciężyć w licytacji można nie tylko za sprawą wypchanego portfela, ale również dzięki własnej przebiegłości.

W nowym odcinku kupujący po raz kolejny przybywają do Brooklynu. Mike B. ma szansę nie tylko nareszcie przełamać ciążącą na nim klątwę, ale też pochwalić się swoim doskonałym słuchem muzycznym. Todd, nowy uczestnik programu, natrafia na trochę staromodnych zabawek, które mogą okazać się sporo warte. Tymczasem Chris i Tad przekonują się, że zawsze mogą liczyć na pomoc ze strony najlepszego przyjaciela człowieka.

Zobacz także