Wojny magazynowe: Kolejowa ruletka (3)

Wojny magazynowe: Kolejowa ruletka (3)

(Storage Wars: Railroad Roulette)

reality show USA 2010-2011
W skrócie:Barry Weiss zabiera sekretną broń, dzięki której ma zdobyć przewagę nad konkurentami. Dwaj zacięci rywale, Dave i Darrell, walczą o magazyn, w którym mogą być przedmioty o wartości 20 tysięcy dolarów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 7 października
za 9 dni
13:05 HISTORY
czwartek, 8 października
za 10 dni
4:35 HISTORY

Opis

Emocjonujący show, który udowadnia, że handlowanie antykami to zajęcie również dla osób lubiących ryzyko i adrenalinę. Oglądamy licytacje zawartości magazynów, których najemcy przestali płacić czynsz. Przed aukcją schowki otwierane są na kilka minut, aby kupujący mogli rzucić okiem na znajdujące się w nich przedmioty. Nie mogą jednak wejść do środka, więc podczas licytacji muszą podjąć decyzję w ciemno. Dopiero po transakcji przekonują się, co kupili i czy nie przepłacili.

W tym odcinku zobaczymy licytację schowków w kalifornijskim mieście Westminster. Barry Weiss zabiera ze sobą sekretną broń, dzięki której ma zdobyć przewagę nad konkurentami. Dwaj zacięci rywale, Dave Hester i Darrell Sheets, walczą o magazyn, w którym mogą być przedmioty o wartości 20 tysięcy dolarów. Żona Jarroda ma do niego pretensję o dokonanie niepewnej transakcji. Gdy jednak zaczynają oglądać to, co nabyli, oboje są pozytywnie zaskoczeni.

Zobacz także