Wojny magazynowe: Kanada 2: Kto chce być przebogaty? (3)
(Storage Wars Canada 2: Who Wants to Be a Bazillionaire?)
reality show Kanada 2014
| W skrócie: | Don i reszta ekipy biorą udział w aukcji w przemysłowej dzielnicy Toronto. Roy ma nadzieję, że w starych schowkach znajdzie ukryte skarby. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 9 kwietnia za 13 dni |
11:30 | Stopklatka |
Opis
Grupa wytrawnych handlarzy bierze udział w aukcjach, podczas których pod młotek trafiają kontenery z tajemniczą zawartością. Liczą oni, że w porzuconych skrzyniach znajdą ciekawe przedmioty, które przyniosą im fortunę.
Don i reszta ekipy bierze udział w aukcji w przemysłowej dzielnicy Toronto. Roy ma nadzieję, że w starych schowkach znajdzie ukryte skarby.
Zobacz także
- Wojny magazynowe: Kanada 2 (1) - reality show - wtorek, 7 kwietnia 11:30
- Wojny magazynowe: Kanada 2: Bezwzględna machina aukcyjna (1) - reality show - środa, 8 kwietnia 10:50
- Wojny magazynowe: Kanada 2: Cały pan Pecker! (2) - reality show - środa, 8 kwietnia 11:30 i 1 późniejsza emisja
- Wojny magazynowe: Kanada 2 (18) - reality show - środa, 8 kwietnia 18:35
