Wojny magazynowe 7: Potentat znów wraca (2)

Wojny magazynowe 7: Potentat znów wraca (2)

(Storage Wars: The Return of the Mogul's Return)

reality show USA 2014
W skrócie:Ivy wzbogaca się podczas aukcji organizowanej w Montclair. Z kolei Darrell dokonuje odkrycia, które pozwala mu obrać inny kierunek działania. Brandi obawia się, że kac Jarroda pokrzyżuje im plany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 24 października
za 4 dni
7:55 HISTORY
piątek, 25 października
za 5 dni
3:25 HISTORY

Opis

Kolejna odsłona popularnego reality show, którego bohaterowie to rywalizujący ze sobą handlarze starociami z Kalifornii. Kamery towarzyszą im podczas aukcji zawartości schowków, których najemcy przestali płacić czynsz. Kupujący często podejmują decyzję w ciemno, kierując się intuicją i doświadczeniem. Przed licytacją bowiem mają zaledwie pięć minut, żeby obejrzeć, co jest w magazynku. Nie mogą przy tym wejść do środka ani niczego dotykać. Czasem mają szczęście i w kupionym przez siebie składziku znajdują cenne przedmioty, które mogą sprzedać z zyskiem. Bywa jednak, że natrafiają na górę bezwartościowych rupieci.

W dzisiejszym odcinku handlarze starociami jadą do Montclair. Darrell i Brandon są bardzo zadowoleni z tego, co odkrywają w swoim schowku. Obok nowego odkurzacza czy roweru natrafiają też na rampę do akrobacji motocyklowych, wartą ponad 2000 dolarów. Brandi martwi się, że kiepska forma Jarroda, który poprzedniego dnia wypił za dużo alkoholu, zaważy na ich interesach. Dave niewiele sobie robi z kłótni z Laurą. W swoim schowku znajduje stary komputer, który jest w idealnym stanie. Taki sprzęt można sprzedać kolekcjonerowi nawet za 1000 dolarów.

Zobacz także