Wojny magazynowe 6: Powrót króla Montebello (5)

Wojny magazynowe 6: Powrót króla Montebello (5)

(Storage Wars: The Return of the King of Montebello)

reality show USA 2014
W skrócie:Jarrod i Brandi podejmują decyzję o rozstaniu. Czas pokaże, czy na stałe. Ivy postanawia zatrudnić nowego pracownika do prowadzenia sklepu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Handlarze antykami kupują wystawione na sprzedaż opuszczone pomieszczenia magazynowe. W nieużywanych halach można natrafić na wiele cennych przedmiotów. Uczestnikom programu zdarza się licytować towar, którego nigdy wcześniej nie widzieli. Podczas aukcji muszą wykazać się nie tylko sprytem i odwagą, ale również mocnymi nerwami. Do rywalizacji stają specjaliści oraz liczący na szybki zysk amatorzy.

Jarrod i Brandi podejmują decyzję, że powinni się rozdzielić. Nie wiedzą jeszcze, czy to rozwiązanie tymczasowe, czy też rozstają się na dobre. Oboje starają się wylicytować zawartość schowków, aby zdobyć towar do swoich sklepów. Ivy Colin zatrudnił osobę do prowadzenia punktu w Palmdale. Przekonamy się, czy nowy pracownik okaże się pomocny, czy raczej przysporzy kłopotów swojemu szefowi. Darrell ponownie ma szczęście podczas licytacji. Okazuje się, że wydatek w wysokości 2800 dolarów może zwrócić mu się z dziesięciokrotnym przebiciem. Rene znajduje w swoim schowku rurę do tańca, którą decyduje się zatrzymać.

Zobacz także