Wojny magazynowe 6: Operacja "Zastraszanie" (4)

Wojny magazynowe 6: Operacja "Zastraszanie" (4)

(Storage Wars: Operation: Intimidation)

reality show USA 2014
W skrócie:Brandi podjęła decyzję o zamknięciu sklepu w Long Beach. Ivy próbuje poniżyć innych kupujących, a Darrella czeka terapia szokowa. Widzowie przekonają się, jak daleko zaprowadzi Rene jego bezczelność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 27 października
za 7 dni
7:30 HISTORY
poniedziałek, 28 października
za 8 dni
2:45 HISTORY

Opis

Handlarze antykami kupują wystawione na sprzedaż opuszczone pomieszczenia magazynowe. W nieużywanych halach można natrafić na wiele cennych przedmiotów. Uczestnikom programu zdarza się licytować towar, którego nigdy wcześniej nie widzieli. Podczas aukcji muszą wykazać się nie tylko sprytem i odwagą, ale również mocnymi nerwami. Do rywalizacji stają specjaliści oraz liczący na szybki zysk amatorzy.

Jarrod i jego partnerka stają w obliczu trudnej decyzji. Brandi uważa, że doszli do punktu, w którym muszą zamknąć sklep w Long Beach. Jednak Schulz jest zdeterminowany, aby utrzymać to miejsce. Sądzi, że uda mu się, jeśli skoncentrują się na zdobywaniu schowków z cenną zawartością. Ivy usiłuje onieśmielić innych kupujących. Darrell funduje sobie terapię szokową, zaglądając do magazynu, który udało mu się wylicytować. Przekonamy się też, czy Rene osiągnie sukces dzięki swojej pewności siebie.

Zobacz także