Wojny magazynowe 6: Dzwoń do Ivy'ego (6)

Wojny magazynowe 6: Dzwoń do Ivy'ego (6)

(Storage Wars: For A Good Time, Call Ivy)

reality show USA 2014
W skrócie:Darrell próbuje zastosować swoje wcześniejsze triki, ale to Ivy płata figle konkurencji. Jarrod i Brandi borykają się z problemami, jakie przysparza im nowy sklep w Long Beach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Handlarze antykami kupują wystawione na sprzedaż opuszczone pomieszczenia magazynowe. W nieużywanych halach można natrafić na wiele cennych przedmiotów. Uczestnikom programu zdarza się licytować towar, którego nigdy wcześniej nie widzieli. Podczas aukcji muszą wykazać się nie tylko sprytem i odwagą, ale również mocnymi nerwami. Do rywalizacji stają specjaliści oraz liczący na szybki zysk amatorzy.

Darrell próbuje swoich starych sztuczek, ale to Ivy'emu udaje się wyprowadzić w pole konkurencję. Rene i Casey znajdują w wylicytowanym przez siebie schowku nieduże meteoryty. Podekscytowani zastanawiają się, ile mogą być warte gwiezdne skały. Z kolei Schulz i jego partnerka natrafiają na w swoim magazynie na zestaw akcesoriów erotycznych. Mimo że są one bezwartościowe, na chwilę poprawiają humor handlarzom. Brandi i Jarrod są w trudnej sytuacji. Jeśli szybko nie uda im się dokonać korzystnej transakcji, będą musieli zamknąć swój sklep w Long Beach.

Zobacz także