Wojny magazynowe 6: Duchy pieniędzy nie potrzebują (16)

Wojny magazynowe 6: Duchy pieniędzy nie potrzebują (16)

(Storage Wars: Ghosts Don't Need Money)

reality show USA 2014
W skrócie:Casey chce, aby Rene ograniczył swoje wydatki. Intuicja podpowiada Darrellowi i Brandonowi, aby podjęli ryzyko. Ivy usiłuje poznać strategię zakupową Jarroda i Brandi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Handlarze antykami kupują wystawione na sprzedaż opuszczone pomieszczenia magazynowe. W nieużywanych halach można natrafić na wiele cennych przedmiotów. Uczestnikom programu zdarza się licytować towar, którego nigdy wcześniej nie widzieli. Podczas aukcji muszą wykazać się nie tylko sprytem i odwagą, ale również mocnymi nerwami. Do rywalizacji stają specjaliści oraz liczący na szybki zysk amatorzy.

Tym razem handlarze starociami udają się do nadmorskiego miasta Costa Mesa w hrabstwie Orange. Casey stara się poskromić skłonność męża do szastania pieniędzmi. Z kolei Darrell i Brandon zamierzają wyprzedzić konkurencję, polegając na swojej intuicji. Tymczasem Ivy próbuje dyskretnie obserwować Jarroda i Brandi, aby poznać ich strategię. Para znajduje w swoim schowku kolekcję starych buteleczek po perfumach. Postanawia dać je do wyceny.

Zobacz także