Wojny magazynowe 6: Darrell ma plan (11)

Wojny magazynowe 6: Darrell ma plan (11)

(Storage Wars: Darrell Sheets the Bed)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Ivy i Rene zawierają sojusz, by pokrzyżować plany Darrella. Calvin w kupionym przez siebie składzie znajduje sprzęt używany w laboratoriach naukowych. Jarrod i Brandi wybierają się na randkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 17 stycznia
dziś
12:15 HISTORY

Opis

Handlarze antykami kupują wystawione na sprzedaż opuszczone pomieszczenia magazynowe. W nieużywanych halach można natrafić na wiele cennych przedmiotów. Uczestnikom programu zdarza się licytować towar, którego nigdy wcześniej nie widzieli. Podczas aukcji muszą wykazać się nie tylko sprytem i odwagą, ale również mocnymi nerwami. Do rywalizacji stają specjaliści oraz liczący na szybki zysk amatorzy.

Kolejna aukcja odbywa się bardzo niedaleko od magazynu Darrella. W związku z tym Sheets wraz z synem zamierza wyczyścić schowki. Ivy i Rene zawierają sojusz, by pokrzyżować plany Darrella. Calvin w kupionym przez siebie składzie odkrywa mnóstwo sprzętu używanego w laboratoriach naukowych. Nie ma pojęcia, do czego dokładnie służą te przedmioty, ale ma nadzieję, że są wiele warte. Jarrod i Brandi wybierają się na randkę i ponownie zakochują się w... kupowaniu staroci.

Zobacz także