Wojny magazynowe 2: Sezamie, otwórz się! (17)

Wojny magazynowe 2: Sezamie, otwórz się! (17)

(Storage Wars: Auction Sesame)

reality show USA 2011-2012
W skrócie:Darrellowi trafia się ponadczasowy magazyn w Azusa. Jarrod dochodzi do wniosku, że liczy się nie ilość, lecz jakość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Stanach Zjednoczonych wynajmowanie schowków magazynowych do przechowywania rzeczy jest bardzo popularne. Kalifornijskie prawo pozwala wystawić na sprzedaż magazyn nieopłacany przez trzy miesiące. Kupujący nie wiedzą, co znajduje się w środku. Dopiero po licytacji mogą ocenić, czy zrobili interes życia, czy też stali się posiadaczami sterty rupieci. Przed aukcją schowek jest udostępniony potencjalnym nabywcom tylko na 5 minut. Zawartość można obejrzeć z daleka, nie można wchodzić ani niczego dotykać. Każda aukcja przynosi niespodzianki, a zapomniany schowek może kryć prawdziwe skarby. Najlepsi licytatorzy Ameryki prowadzą aukcje w emocjonujący sposób.

Darrell Sheets święci sukcesy w aukcji, która odbywa się w Azusa, uważanym za najlepsze miasteczko w całych Stanach Zjednoczonych. Jarred i Brandi dochodzą do wniosku, że zamiast na ilość warto postawić na jakość. Mają nadzieję, że nic nie przeszkodzi im w realizacji ich przemyślanej strategii. Barry Weiss staje przed trudnym wyborem.

Zobacz także