Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Znachor

Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Znachor

cykl reportaży Polska 2009   od 12 lat
W skrócie:Wojciech Cejrowski przedstawia stereotyp latynoskiego mężczyzny i sam też chce wyglądać jak macho. Dzieli się również swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi latynoskiego ideału kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 stycznia
dziś
18:20 Antena HD (powtórka)
czwartek, 29 stycznia
jutro
17:20 Antena HD (powtórka)

Opis

W każdym programie Wojciecha Cejrowskiego prezentowane są ciekawostki z różnych zakątków świata. Podróżnik chętnie uczestniczy w codziennych zajęciach mieszkańców danego regionu i różnego rodzaju lokalnych rozrywkach. Nie obawia się też próbować nawet najbardziej nieapetycznie wyglądających specjałów kulinarnych.

Wojciech Cejrowski tym razem odwiedza fryzjera. Podróżnik omawia stereotyp latynoskiego mężczyzny i chce wyglądać jak macho. W dalszej części programu autor dzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi latynoskiego ideału kobiety.

Zobacz także