Włatcy móch: Nie jestem cyfrom (98)

Włatcy móch: Nie jestem cyfrom (98)

serial animowany Polska 2010   od 16 lat
Reżyseria:Bartek Kędzierski
W skrócie:Kuratorium testuje w szkole program dzienników cyfrowych. Z powodu błędów w systemie Czesio dostaje się do wnętrza wirtualnego świata...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pełne odważnego humoru perypetie czterech ośmiolatków z klasy II b. Najmądrzejszy z całej paczki Konieczko jest zdeklarowanym ateistą. Dzięki swojej inteligencji zamierza przejąć kiedyś władzę nad światem. Póki co wiedza przeszkadza mu w codziennej komunikacji z otoczeniem. Anusiak odznacza się największym brakiem kultury i jest najsilniejszy wśród kolegów. Jest synem chłopa i planuje kiedyś założyć związek zawodowy. Najbogatszy i najsprytniejszy Maślana to kapitalista, który jest przekonany, że wszystko można kupić. Zombie Czesio, w którym za życia skumulowały się liczne wady rozwojowe i genetyczne, marzy o tym, by zostać piosenkarzem. W przeciwieństwie do swoich kumpli jest miły i życzliwy. Cała czwórka nieustannie naraża się swojej nauczycielce, surowej pani Frał. Niesforne łobuzy często też dokuczają koleżance z klasy, Andżelice, która przeprowadziła się z rodzicami do Polski ze Stanów. Odważna i wygadana dziewczynka w przyszłości planuje bogato wyjść za mąż.

W tym odcinku

Kuratorium testuje w szkole pilotażowy program dzienników cyfrowych. Według zarządzenia władz wszystkie papierowe dzienniki mają zostać zastąpione cyfrowymi bazami danych. Wprowadzaniem nowego oprogramowania zajmuje się Podlaszczak, nauczyciel informatyki.Niespodziewanie z powodu błędów w systemie do wnętrza wirtualnego świata dostaje się Czesio. Chłopcy starają się wydobyć przyjaciela z wnętrza komputera. Tymczasem Katechetka prowadzi krucjatę przeciw bezdusznym komputerom. Jednak nawet w łonie Kościoła katolickiego trudno jej znaleźć sprzymierzeńców.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także