Włatcy móch: Letko Atletyka (75)

Włatcy móch: Letko Atletyka (75)

serial animowany dla dorosłych Polska 2009   od 16 lat
Reżyseria:Bartek Kędzierski
W skrócie:Ministerstwo wprowadza w życie projekt, który ma wyłonić największe talenty sportowe spośród uczniów klas drugich. Czesio, Maślana, Konieczko i Anusiak z IIb mają ćwiczyć lekkoatletykę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pełne odważnego humoru perypetie czterech ośmiolatków z klasy II b. Najmądrzejszy z całej paczki Konieczko jest zdeklarowanym ateistą. Dzięki swojej inteligencji zamierza przejąć kiedyś władzę nad światem. Póki co wiedza przeszkadza mu w codziennej komunikacji z otoczeniem. Anusiak odznacza się największym brakiem kultury i jest najsilniejszy wśród kolegów. Jest synem chłopa i planuje kiedyś założyć związek zawodowy. Najbogatszy i najsprytniejszy Maślana to kapitalista, który jest przekonany, że wszystko można kupić. Zombie Czesio, w którym za życia skumulowały się liczne wady rozwojowe i genetyczne, marzy o tym, by zostać piosenkarzem. W przeciwieństwie do swoich kumpli jest miły i życzliwy. Cała czwórka nieustannie naraża się swojej nauczycielce, surowej pani Frał. Niesforne łobuzy często też dokuczają koleżance z klasy, Andżelice, która przeprowadziła się z rodzicami do Polski ze Stanów. Odważna i wygadana dziewczynka w przyszłości planuje bogato wyjść za mąż.

W tym odcinku

Ministerstwo Sportu wprowadza w życie projekt, mający na celu wyłonienie największych talentów sportowych z uczniów wszystkich klasach drugich. Celem jest przygotowanie najwybitniejszych dzieci do olimpiady, która ma się odbyć za jedenaście lat. Klasa IIb, w tym Czesio, Maślana, Konieczko i Anusiak, zostaje przydzielona, aby ćwiczyć królową olimpijskich dyscyplin lekką atletykę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także