Włatcy móch: Chjuston, ja pierdziu! (76)

Włatcy móch: Chjuston, ja pierdziu! (76)

serial animowany dla dorosłych Polska 2009   od 16 lat
Reżyseria:Bartek Kędzierski
W skrócie:Na lekcji środowiska chłopcy dowiadują się, że czarna dziura grozi naszej planecie efektem cieplarnianym. Postanawiają ratować Ziemię. Rozpoczynają planowanie podróży w kosmos.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pełne odważnego humoru perypetie czterech ośmiolatków z klasy II b. Najmądrzejszy z całej paczki Konieczko jest zdeklarowanym ateistą. Dzięki swojej inteligencji zamierza przejąć kiedyś władzę nad światem. Póki co wiedza przeszkadza mu w codziennej komunikacji z otoczeniem. Anusiak odznacza się największym brakiem kultury i jest najsilniejszy wśród kolegów. Jest synem chłopa i planuje kiedyś założyć związek zawodowy. Najbogatszy i najsprytniejszy Maślana to kapitalista, który jest przekonany, że wszystko można kupić. Zombie Czesio, w którym za życia skumulowały się liczne wady rozwojowe i genetyczne, marzy o tym, by zostać piosenkarzem. W przeciwieństwie do swoich kumpli jest miły i życzliwy. Cała czwórka nieustannie naraża się swojej nauczycielce, surowej pani Frał. Niesforne łobuzy często też dokuczają koleżance z klasy, Andżelice, która przeprowadziła się z rodzicami do Polski ze Stanów. Odważna i wygadana dziewczynka w przyszłości planuje bogato wyjść za mąż.

W tym odcinku

Kolejne przygody niesfornych uczniaków. Na lekcji środowiska dzieci z IIB z przerażeniem odkrywają istnienie czarnej dziury. Na dodatek dowiadują się, że grozi ona naszej planecie efektem cieplarnianym. Chłopcy, w tym Czesio, Maślana Konieczko i Anusiak postanawiają uczynić wszystko, aby ratować Ziemię i czym prędzej zabierają się do opracowania strategii działania. Pierwszym zadaniem, jakie stawiają przed sobą, jest zaplanowanie podróży w Kosmos.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także