Włatcy móch 5: Lekcja 65: Festyn (14)

Włatcy móch 5: Lekcja 65: Festyn (14)

serial animowany dla dorosłych Polska 2008   od 12 lat
Reżyseria:Bartek Kędzierski
W skrócie:Trwają przygotowania do festynu. Klasa IIb ma wystąpić przed gwiazdą wieczoru. Trzeba przeprowadzić eliminacje. Anusiak, Czesio, Konieczko i Maślana postanawiają założyć własny zespół.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pełne odważnego humoru perypetie czterech ośmiolatków z klasy II b. Najmądrzejszy z całej paczki Konieczko jest zdeklarowanym ateistą. Dzięki swojej inteligencji zamierza przejąć kiedyś władzę nad światem. Póki co wiedza przeszkadza mu w codziennej komunikacji z otoczeniem. Anusiak odznacza się największym brakiem kultury i jest najsilniejszy wśród kolegów. Jest synem chłopa i planuje kiedyś założyć związek zawodowy. Najbogatszy i najsprytniejszy Maślana to kapitalista, który jest przekonany, że wszystko można kupić. Zombie Czesio, w którym za życia skumulowały się liczne wady rozwojowe i genetyczne, marzy o tym, by zostać piosenkarzem. W przeciwieństwie do swoich kumpli jest miły i życzliwy. Cała czwórka nieustannie naraża się swojej nauczycielce, surowej pani Frał. Niesforne łobuzy często też dokuczają koleżance z klasy, Andżelice, która przeprowadziła się z rodzicami do Polski ze Stanów. Odważna i wygadana dziewczynka w przyszłości planuje bogato wyjść za mąż.

W tym odcinku

Trwają przygotowania do festynu. Klasa IIb ma wystąpić przed gwiazdą wieczoru. Trzeba przeprowadzić eliminacje solistów i zespołów, gdyż wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem. Anusiak, Czesio, Konieczko i Maślana postanawiają założyć swój własny zespół.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także