Włatcy móch 5: Lekcja 56: Śmiercicha i cóksy (5)

Włatcy móch 5: Lekcja 56: Śmiercicha i cóksy (5)

serial animowany dla dorosłych Polska 2008   od 12 lat
Reżyseria:Bartek Kędzierski
W skrócie:Lasem idzie pani Wiosna... z wąsami. Klasa robi marzannę i daje ją do przechowania Maślanie. Marzanna kradnie cukierki, z których Czesio robił naboje i ucieka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pełne odważnego humoru perypetie czterech ośmiolatków z klasy II b. Najmądrzejszy z całej paczki Konieczko jest zdeklarowanym ateistą. Dzięki swojej inteligencji zamierza przejąć kiedyś władzę nad światem. Póki co wiedza przeszkadza mu w codziennej komunikacji z otoczeniem. Anusiak odznacza się największym brakiem kultury i jest najsilniejszy wśród kolegów. Jest synem chłopa i planuje kiedyś założyć związek zawodowy. Najbogatszy i najsprytniejszy Maślana to kapitalista, który jest przekonany, że wszystko można kupić. Zombie Czesio, w którym za życia skumulowały się liczne wady rozwojowe i genetyczne, marzy o tym, by zostać piosenkarzem. W przeciwieństwie do swoich kumpli jest miły i życzliwy. Cała czwórka nieustannie naraża się swojej nauczycielce, surowej pani Frał. Niesforne łobuzy często też dokuczają koleżance z klasy, Andżelice, która przeprowadziła się z rodzicami do Polski ze Stanów. Odważna i wygadana dziewczynka w przyszłości planuje bogato wyjść za mąż.

W tym odcinku

Klasa IIb przygotowała na zajęciach techniki marzannę. Zadaniem Maślany jest przechować ją na noc. Kukła okazuje się przebiegła - ucieka nocą do lasu, zabierając ze sobą maskotkę Maślany i cukierki Czesia. Tymczasem wędruje przez las pani Wiosna... z wąsami.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także