Wkręceni w randkę (1)

Wkręceni w randkę (1)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Alan to maniak komputerowy, podróżnik i demon parkietu, który nie ma czasu na miłość. Przyjaciele postanowili mu pomóc. Wytypowali trzy ich zdaniem idealne kandydatki i zaaranżowali randki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 21 września
dziś
13:45 TVP HD
niedziela, 22 września
jutro
20:10 TVP Rozrywka
środa, 25 września
za 4 dni
9:40 TVP Rozrywka
czwartek, 26 września
za 5 dni
2:50 TVP HD

Opis

W każdym odcinku bierze udział singiel lub singielka, którzy szukają miłości. Grupa przyjaciół, wspólnie z prowadzącą Anną Lucińską, zaaranżuje dla nich spotkania z trzema różnymi osobami. Żaden z uczestników nie wie, że nowi znajomi nie pojawili się w ich życiu przypadkiem. Prawdę poznają dopiero po trzeciej randce. Wówczas w studiu razem z Aleksandrem Sikorą wspólnie obejrzą relację z tych romantycznych spotkań. Czeka ich decyzja, która z wytypowanych przez przyjaciół osób najlepiej do nich pasuje. Mogą zdecydować, czy chcą kontynuować tę znajomość i wyruszyć na wspólną wycieczkę.

Bohaterem pierwszego odcinka jest Alan - maniak komputerowy, podróżnik i demon parkietu. Alan uważa siebie za wrażliwego na urodę kobiet pracoholika, który nie ma czasu na miłość. Jego przyjaciele postanowili mu pomóc. Razem z ekipą programu wytypowali trzy ich zdaniem idealne kandydatki dla Alana, a następnie zaaranżowali trzy ukryte randki. Niczego nieświadomy Alan wziął udział w poszukiwaniach cennego kolczyka, tropił aferę przy wynajmie mieszkania i zaciął się w windzie z piękną kobietą.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także