Wiza na miłość: Mam wizę! (1)
(90 Days to Wed: I Got My Visa!)
reality show USA 2014
| W skrócie: | W pierwszym odcinku zostają przedstawione pary, w których mężczyźni są Amerykanami, a kobiety przedstawicielkami innych krajów. O ich przyszłości ma zadecydować kolejnych 90 dni. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Cztery kobiety przybywają do Stanów Zjednoczonych z wizą K-1, która pozwala im przebywać na terytorium tego kraju. Warunkiem jest zawarcie związku małżeńskiego z obywatelem USA. Na sformalizowanie związku pary mają 90 dni. W przeciwnym razie kobiety będą musiały wrócić w rodzinne strony. Program ukazuje trzy miesiące z życia osób, które stoją przed podjęciem jednej z najważniejszych decyzji w życiu.
W pierwszym odcinku zostają przedstawione pary, w których mężczyźni są Amerykanami, a kobiety przedstawicielkami innych krajów. O ich przyszłości ma zadecydować kolejnych 90 dni. Jeśli w tym czasie zawrą związek małżeński, kobiety unikną deportacji z USA. W tym czasie muszą pokonać całe mnóstwo kulturowych barier.
