Winnice Australii i Gary Barlow (3)
(Gary Barlow's Food and Wine Tour Australia)
serial dokumentalny Wielka Brytania 2025
| W skrócie: | W Australii Południowej Gary odwiedza dawnego przyjaciela, Andiego Petersa. Wspólnie podejmują się pracy przy wyrobie beczek i składają wizytę Chesterowi Osbornowi, nazywanemu Willym Wonką winiarstwa. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| wtorek, 24 marca dziś |
21:00 | BBC Lifestyle |
| sobota, 28 marca za 4 dni |
7:10 | BBC Lifestyle |
| sobota, 28 marca za 4 dni |
22:00 | BBC Lifestyle |
| piątek, 3 kwietnia za 10 dni |
14:40 | BBC Lifestyle |
| niedziela, 5 kwietnia za 12 dni |
19:20 | BBC Lifestyle |
Opis
Gary Barlow wyrusza do malowniczej Nowej Południowej Walii, by odkrywać bogactwo lokalnych smaków. Na miejscu próbuje regionalnych win, poznając tajniki ich produkcji, a rozmowy prowadzi z inspirującymi Australijczykami, którzy podzielają jego pasję do wyjątkowych trunków i nietuzinkowych historii. Spotkania z mieszkańcami i producentami tworzą barwną opowieść o gościnności i zaskakujących winnych odkryciach.
W tym odcinku
W Australii Południowej Gary odwiedza swojego dawnego przyjaciela, Andiego Petersa. Wspólnie podejmują się pracy przy wyrobie beczek i składają wizytę Chesterowi Osbornowi, nazywanemu Willym Wonką australijskiego winiarstwa.
Zobacz także
- Winnice Australii i Gary Barlow (2) - serial dokumentalny - piątek, 27 marca 14:40 i 1 późniejsza emisja
- Winnice Australii i Gary Barlow (4) - serial dokumentalny - wtorek, 31 marca 21:00 i 2 późniejsze emisje
- Winnice Australii i Gary Barlow (1) - serial dokumentalny - niedziela, 5 kwietnia 17:15
