Wilkołak: Bestia wśród nas

5.1/10 5.1/10

(Werewolf: The Beast Among Us)

HORROR USA 2012   dla dorosłych
Występują:Guy Wilson, Stephen Rea, Nia Peeples, Ed Quinn
Reżyseria:Louis Morneau
W skrócie:XIX wiek. W wiosce pojawiają się ofiary ataków wilkołaka. Daniel dołącza do polowania na bestię, która okazuje się sprytniejsza, niż sądził.
Kiedy w okolicach XIX-wiecznej wioski pojawia się krwiożerczy wilkołak, mężczyxni organizują poszukiwanie bestii. W ich trakcie odkrywają własną naturę.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Połowa XIX wieku, niewielka osada w środkowej Europie. Młody Daniel (Guy Wilson) rozpoczyna praktykę medyczną u miejscowego lekarza (Stephen Rea). Od pewnego czasu do doktora trafiają ofiary ataków wilkołaka. Wkrótce do wioski zaczynają zjeżdżać rządni sensacji łowcy nagród, wszelkiej maści awanturnicy i szarlatani. Wszyscy chcą zobaczyć bestię, która przy pełni księżyca terroryzuje okolicę. Jednym z przybyszów jest tajemniczy Charles (Ed Quinn), który przewodzi grupie myśliwych. Daniel dołącza do nich, pomimo sprzeciwu swojej matki Vadomy (Nia Peeples). Chłopak naiwnie sądzi, że to on zdobędzie sławę pogromcy bezwzględnego drapieżnika. Wilkołak okazuje się jednak silniejszy, sprytniejszy i bardziej niebezpieczny, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Rosnąca liczba ofiar i panika, jaka ogarnia mieszkańców wioski sprawiają, że wszyscy chcą dowiedzieć się, kim za dnia jest groźny potwór. Daniel zaś nabiera podejrzeń, że łączy go z wilkołakiem szczególnie bliska więź... Atutami tej gotyckiej opowieści są imponujące zdjęcia nakręcone w Rumunii oraz efekty specjalne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)