Więzy krwi (14)

(Blood Ties: Wild Blood)

serial fantasy Kanada 2007   od 12 lat
Występują:Christina Cox, Kyle Schmid, Dylan Neal, Gina Holden
Reżyseria:Andy Mikita
W skrócie:Morderstwo wydaje się efektem ataku dzikiego zwierzęcia. Mike aresztuje Felicję, którą widziano w pobliżu miejsca zbrodni. Prosi o pomoc Vicki, która zna się na zjawiskach paranormalnych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o przygodach byłej policjantki Vicki Nelson (Christina Cox), która pracuje jako prywatny detektyw. Walczy ona z zaburzeniem wzroku, zwanym barwnikowym zwyrodnieniem siatkówki. W tej historii bierze udział również Henry Fitzroy (Kyle Schmid), 470-letni wampir, który jest nieślubnym dzieckiem króla Henryka VIII. Niegdyś książę Richmond, autor nowatorskich komiksów próbuje utrzymać istnienie wampirów w tajemnicy. Każdy z nich prowadzi własne śledztwo, ale spotykają się, ponieważ, jak się okazuje, dotyczy ono tego samego morderstwa. Vicki podejmuje współpracę z szarmanckim i uwodzicielskim Fitzroyem, a ich związek szybko traci cechy wyłącznie profesjonalnego zainteresowania.

W tym odcinku

Zagadkowy i brutalny napad kończy się morderstwem. Ofiara zostaje rozerwana i pozbawiona głowy, co wygląda na atak dzikiego zwierzęcia. Mike aresztuje Felicję. Kobietę widziano w okolicy, kiedy dokonano zbrodni. To jednak nie wystarczy, aby doprowadzić do jej skazania. Detektyw zabiera się więc do pracy nad jej zeznaniem. W trakcie przesłuchania widzi, że oczy oskarżonej przybierają inny kolor i wyglądem zaczynają przypominać kota. Mike prosi o pomoc Vicki, która na zjawiskach paranormalnych zna się o wiele lepiej od niego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także