Więźniowie nieba

5.8/10

(Heaven's Prisoners)

FILM SENSACYJNY Wielka Brytania/USA 1996   od 16 lat
Występują:Alec Baldwin, Kelly Lynch, Mary Stuart Masterson, Eric Roberts
Reżyseria:Phil Joanou
W skrócie:Były policjant Dave (Alec Baldwin) osiedla się wraz z żoną na prowincji. Mężczyzna otwiera tam sklep wędkarski. Ich spokojne życie przerywa wypadek samolotu, którego są świadkami.
Były policjant z problemem alkoholowym kontra mafia - byłoby nudne, gdyby nie Nowy Orlean i parada gołych lub rozbierających się gwiazd w tle.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Były policjant Dave Robicheaux (Alec Baldwin) ma za sobą wiele złych doświadczeń, w tym problemy z alkoholem. Pewnego dnia postanawia rozpocząć nowe życie. Wraz z żoną Annie (Kelly Lynch) opuszczają Nowy Orlean, by osiedlić się na prowincji w Luizjanie. Mężczyzna otwiera tam sklep wędkarski i wypożyczalnię łodzi. Spokojne, szczęśliwe życie państwa Robicheaux przerywa wypadek samolotu na wodzie, którego są świadkami. Z wraku maszyny Dave ratuje małą dziewczynkę - jedyną ocalałą osobę. Para dowiaduje się, że ma ona na imię Alafair (Samantha Lagpacan) i pochodzi z pogrążonego w wojnie domowej Salwadoru. Podejmują decyzję o nieformalnej adopcji osieroconego dziecka. Tymczasem Dave przypuszcza, że katastrofa samolotu nie była zwykłym wypadkiem. Rozpoczyna prywatne śledztwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)