Więzień miłości (65)

Więzień miłości (65)

(Adini sen koy)

telenowela Turcja 2016   od 12 lat
Występują:Hazal Subasi, Erkan Meriç, Yaprak Durmaz, Aykut Igdeli
W skrócie:Ömer podsłuchuje, jak Zehra namawia Ajsze, żeby się nie wyprowadzała, jeśli nie ma na to ochoty. Koray robi dla Jasemin szkatułkę. Zehra odwiedza matkę i konfrontuje się z Yenerem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Omer (Erkan Meriç) nie zamierza nigdy się żenić. Jedyną kobietą, która się liczy w jego życiu, jest jego siostra Ajsze (Yaprak Durmaz). Dziewczyna jest wspaniałą romantyczką i pragnie, by jej brat był szczęśliwy i ułożył sobie życie u boku ukochanej. Kiedy Omer dowiaduje się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek małżeński, by Ajsze zaznała szczęścia w ostatnich chwilach. Jego żoną ma zostać Zehra (Hazal Subasi), która desperacko potrzebuje pieniędzy. Ich małżeństwo ma potrwać jedynie pół roku, lecz sprawy zaczynają się komplikować.

W tym odcinku

Zehra oddaje Ömerowi pieniądze. On niebawem podsłuchuje, jak dziewczyna namawia Ajsze, by nie wyprowadzała się, jeśli nie ma na to ochoty. Koray robi dla Jasemin szkatułkę. Zehra odwiedza matkę i konfrontuje się z Yenerem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także