Więzień miłości (178)

Więzień miłości (178)

(Adini sen koy)

telenowela Turcja 2016   od 12 lat
Występują:Hazal Subasi, Erkan Meriç, Yaprak Durmaz, Aykut Igdeli
W skrócie:Omer jest zły na żonę, która ukrywa przed nim, że zgubiła pierścionek. Mert zawiadamia Zehrę, że samolot jej męża się rozbił. Hilmi Yilmaz informuje o tej tragedii Alev. Obie kobiety są zrozpaczone.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Omer (Erkan Meriç) nie zamierza nigdy się żenić. Jedyną kobietą, która się liczy w jego życiu, jest jego siostra Ajsze (Yaprak Durmaz). Dziewczyna jest wspaniałą romantyczką i pragnie, by jej brat był szczęśliwy i ułożył sobie życie u boku ukochanej. Kiedy Omer dowiaduje się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek małżeński, by Ajsze zaznała szczęścia w ostatnich chwilach. Jego żoną ma zostać Zehra (Hazal Subasi), która desperacko potrzebuje pieniędzy. Ich małżeństwo ma potrwać jedynie pół roku, lecz sprawy zaczynają się komplikować.

W tym odcinku

Omer jest zły na żonę, która ukrywa przed nim, że zgubiła pierścionek. NIebawem Mert zawiadamia Zehrę, że samolot jej męża się rozbił. Hilmi Yilmaz informuje o tej tragedii Alev. Obie kobiety są zrozpaczone. Cevrije postanawia wyjechać. Nikt nie potrafi zrozumieć jej decyzji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także