Wiem, co jem i wiem, co kupuję 6 (10/13)
| W skrócie: | W polskich sklepach można kupić czosnek z Chin. Widzowie dowiedzą się, czy ma on rzeczywiście w sobie pleśń i chemikalia. Prowadząca zdradzi też, co kryją w sobie twarożki. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| piątek, 11 września za 14 dni |
4:35 | TVN Style (z napisami) |
Opis
Katarzyna Bosacka będzie wszędzie tam, gdzie się produkuje, fabrykuje, uprawia i... oszukuje. Zwiedzi zaplecza kuchni i sklepowe magazyny. Prześledzi, co dzieje się na taśmie produkcyjnej i na polu uprawnym. Na własnej skórze przetestuje szorty z koenzymem Q10, połknie magiczne suplementy i tygodniami będzie piła sok z buraków. Wyhoduje pleśń na chlebie i bakterie w jogurcie. Ubrudzi tonę koszulek, tylko po to, aby wybrać najlepszy proszek do prania. Wypróbuje także ręczniki na mokrych ciałach polskich pływaków. Katarzyna Bosacka odpowie również na pytania, które najczęściej zadają widzowie.
W polskich sklepach można kupić czosnek z Hiszpanii, Egiptu, ale przede wszystkim z Chin, gdzie wytwarza się aż 3/4 światowej produkcji. Widzowie dowiedzą się, czy ma on rzeczywiście w sobie pleśń, antybiotyki, grzyby i chemikalia. Prowadząca zdradzi też, co kryją w sobie twarożki, bułki, masła i inne pseudoczosnkowe produkty. Kasia Bosacka sprawdzi, po czym poznać dobry oraz wartościowy czosnek i pokaże, jak wygląda jego produkcja. A w "Wiem, co kupuję" cała prawda o pilnikach, nożyczkach, cążkach i obcinaczach. Prowadząca podpowie, które z nich najskuteczniej poradzą sobie z manicure, nie uszkadzając przy tym płytki paznokcia.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Katarzyna Bosacka
gospodarz
Zobacz także
- Wiem, co jem i wiem, co kupuję 6 (1/13) - magazyn poradnikowy - noc wt./śr., 1 na 2 września 4:35
- Wiem, co jem i wiem, co kupuję 6 (2/13) - magazyn poradnikowy - noc śr./czw., 2 na 3 września 4:35
- Wiem, co jem i wiem, co kupuję 6 (3/13) - magazyn poradnikowy - noc czw./pt., 3 na 4 września 4:35
- Wiem, co jem i wiem, co kupuję 6 (4/13) - magazyn poradnikowy - noc pt./sob., 4 na 5 września 4:35
- Wiem, co jem i wiem, co kupuję 6 (6/13) - magazyn poradnikowy - noc niedz./pon., 6 na 7 września 4:25
- Wiem, co jem i wiem, co kupuję 6 (7/13) - magazyn poradnikowy - noc pon./wt., 7 na 8 września 4:35
- Wiem, co jem i wiem, co kupuję 6 (8/13) - magazyn poradnikowy - noc wt./śr., 8 na 9 września 4:35
- Wiem, co jem i wiem, co kupuję 6 (9/13) - magazyn poradnikowy - noc śr./czw., 9 na 10 września 4:35
