Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (5/13)

Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (5/13)

magazyn poradnikowy Polska 2015   b.o.
W skrócie:Katarzyna Bosacka przekona się, co można znaleźć w sałatkach ze sklepu i surówkach z restauracyjnego menu. Odkryje też, z czego składa się sos ziołowy i co zawierają w sobie inne dodatki do sałatek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W piątym sezonie programu Katarzyna Bosacka zbada sklepowe produkty i postawi diagnozę. Zajrzy do koszyków i wczyta się w etykiety. Zacznie od grupy podwyższonego ryzyka, czyli słonych i słodkich przekąsek. W poszukiwaniu metali ciężkich prowadząca przeskanuje nawet szminkę. Oceni też siły witalne baterii i zmierzy temperaturę opiekaczom. Analizie poddane zostaną płyny do kąpieli i środki czyszczące. Będzie też coś o obcasach. Katarzyna Bosacka sprawdzi, które z nich są najzdrowsze dla stóp.

Tym razem Kasia Bosacka przekona się, co można znaleźć w gotowych sałatkach ze sklepu oraz w surówkach z restauracyjnego menu. Odkryje również, z czego składa się sos ziołowy i co zawierają w sobie inne dodatki do sałatek. W segmencie "Wiem, co kupuję" wszystko na temat środków czyszczących. Twórcy programu sprawdzą, czy do umycia wanny, kafelków i lustra rzeczywiście potrzebnych jest kilka różnych preparatów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także