Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (2/8)

Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (2/8)

magazyn poradnikowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Polacy nie przepadają za szpinakiem, brukselką ani szczawiem. Prowadząca pokaże, w jaki sposób przyprawić te warzywa, by miały dobry smak.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna Bosacka, znana bywalczyni sklepów spożywczych, zajmuje się także domowymi produktami, których każdy używa na co dzień. Testuje zarówno mopy i żarówki, jak i buty czy folię aluminiowa. Tradycyjnie dokładnie czyta opisy na opakowaniach i nie daje się oszukiwać. Prowadząca niczym detektyw sprawdza, jakie zabawki są odpowiednie dla dzieci w różnym wieku, w jakich butach powinni i nie powinni chodzić najmłodsi oraz czy folia aluminiowa jest korzystniejsza dla kanapek niż papier śniadaniowy. Zagląda nie tylko do sklepów z artykułami gospodarstwa domowego, ale także do sklepów spożywczych.

Polacy nie przepadają za szpinakiem, brukselką ani szczawiem, podczas gdy są one cennym źródłem kwasu foliowego, a także innych wartościowych składników odżywczych. Prowadząca pokaże, w jaki sposób przyprawić te warzywa, by miały dobry smak, a także odkryje ich sekrety.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także