Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (12)

Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (12)

magazyn poradnikowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Katarzyna Bosacka zdradzi, czy spożywane produkty mają wpływ na zdrowie. Podpowie, co jeść, by uniknąć nadciśnienia, miażdżycy, cukrzycy i nowotworów. Omówi również sposoby na ból gardła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna Bosacka sprawdzi, co należy jeść w sypialni, by życie seksualne smakowało również wyśmienicie. Niezmordowana tropicielka konsumenckich piratów poszuka skarbów z najniższej półki, a także drogich bubli. Zdradzi również, czy zepsute jedzenie nadaje się jedynie do kosza. Widzowie dowiedzą się, czy miód ekologiczny to zdrowe złoto, a certyfikaty na produktach - gwarancja jakości. Prowadząca zbada, jaka rzeczywista ilość produktów znajduje się w gigantycznych opakowaniach. Katarzyna Bosacka pomoże w zakupie czajnika i termometru, idealnych majtek i rajstop. Widzowie dowiedzą się o najskuteczniejszych tabletkach na gardło, kremie do rąk, suszarce i odżywce do włosów.

Katarzyna Bosacka zdradzi, czy spożywane produkty spożywcze mają wpływ na zdrowie człowieka. Prowadząca podpowie, jak jeść, by uniknąć nadciśnienia, miażdżycy, cukrzycy i nowotworów. W "Wiem, co kupuję" wszystko o bólu gardła. Okazuje się, że co czwarty Polak kupuje leki bez recepty, co trzeci leczy się domowymi sposobami, a co siódmy czeka aż dolegliwość sama minie. Prowadząca zdradzi skuteczne sposoby.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także