Wiem, co jem na diecie (7/12)

Wiem, co jem na diecie (7/12)

magazyn poradnikowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Katarzyna Bosacka wyjaśnia, jak często należy pić wodę i czy można ją zastąpić kawą lub herbatą. Widzowie przekonają się również, czy głodówka to skuteczny i zdrowy sposób na odchudzanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 26 sierpnia
pojutrze
6:05 TVN Style (z napisami)

Opis

Katarzyna Bosacka pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się z wieloma mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Prowadząca weźmie pod lupę wszystkie modne diety i dietetyczne produkty. Udowodni, że aktywność fizyczna wcale nie musi wiązać się z wizytami w siłowni. Katarzyna Bosacka nie byłaby sobą, gdyby nie przejrzała półek sklepowych i etykietek różnych artykułów spożywczych. Nie zabraknie też prostych przepisów na dietetyczne pyszności. W zespole do zadań specjalnych oprócz prowadzącej znajdą się także inni eksperci: dietetyk, lekarz, psycholog i trener.

Kasia Bosacka opowie o wszystkim, co należy wiedzieć na temat nawadniania organizmu. Postara się dowiedzieć, czy wodę lepiej pić w trakcie czy po posiłku, małymi czy dużymi łykami, jak często i w jakich ilościach, czy wystarczy spożywać herbatę i kawę, czy trzeba sięgać koniecznie po wodę. Widzowie odkryją też, czy głodówka to skuteczny sposób na odchudzanie oraz czym różni się woda z kranu od tej w butelce.

Zobacz także