Wiem, co jem na diecie (1/12)

Wiem, co jem na diecie (1/12)

magazyn poradnikowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Widzowie dowiedzą się, jak przygotować się do zdrowego odchudzania. Dietetyczka Agata Ziemnicka-Łaska zdradzi sposoby na wytrwanie w postanowieniu i przeżycie pierwszych tygodni z nowym jadłospisem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna Bosacka pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się z wieloma mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Prowadząca weźmie pod lupę wszystkie modne diety i dietetyczne produkty. Udowodni, że aktywność fizyczna wcale nie musi wiązać się z wizytami w siłowni. Katarzyna Bosacka nie byłaby sobą, gdyby nie przejrzała półek sklepowych i etykietek różnych artykułów spożywczych. Nie zabraknie też prostych przepisów na dietetyczne pyszności. W zespole do zadań specjalnych oprócz prowadzącej znajdą się także inni eksperci: dietetyk, lekarz, psycholog i trener.

Widzowie dowiedzą się, jak przygotować się do zdrowego i trwałego odchudzania. Dietetyczka, Agata Ziemnicka-Łaska, zdradzi sposoby na wytrwanie w postanowieniu oraz na przeżycie pierwszych tygodni diety. Katarzyna Bosacka przyjrzy się również internetowym oszustwom, a także sztuczkom producentów odchudzających produktów, które mają nakłonić klientów do zakupu. Odcinek poświęcony będzie ponadto popularnej diecie kopenhaskiej.

Zobacz także