x
Wielka ucieczka (8)

Wielka ucieczka (8)

reality show Polska 2022   od 12 lat
Występują:Czadoman, Adam Asanov, Michał Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska
W skrócie:Z więzienia w Łęczycy uciekają aktor i stand-uper Michał Pałubski oraz dziennikarz i muzyk Roman Awiński. Nie mają pieniędzy, auta ani telefonu. Wygrają, jeśli pozostaną nieuchwytni przez 4 godziny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym z odcinków inna para gwiazd wcieli się w rolę zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących - strażników. W programie pojawią się m.in. Michał Wiśniewski z córką Fabienne, Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović czy Marcin Miller. Widzowie zobaczą emocjonujące pościgi i ryzykowną grę policjantów z kryminalistami.

Z legendarnego więzienia w Łęczycy uciekają stand-uper, artysta kabaretowy, reżyser i aktor, Michał Pałubski oraz dziennikarz radiowy i telewizyjny, twórca kabaretowy i muzyk - Roman Awiński. Bez pieniędzy, auta czy telefonu będą musieli schować się przed trójką prowadzących. Zgodnie z regułami zbiegowie będą mogli skorzystać tylko z dwóch umówionych wcześniej środków transportu, potem zdani będą na własne siły i pomoc napotkanych po drodze ludzi. Wygrają, jeżeli pozostaną nieuchwytni przez cztery godziny.