x
Wielka ucieczka (5)

Wielka ucieczka (5)

reality show Polska 2022   od 12 lat
Występują:Czadoman, Adam Asanov, Michał Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska
W skrócie:Z więzienia wymknie się Marcin Miller, wokalista, kompozytor, autor tekstów i lider zespołu Boys, twórca takich szlagierów jak 'Jesteś szalona' czy 'Wolność'. Jego towarzyszem będzie Luka Rosi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym z odcinków inna para gwiazd wcieli się w rolę zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących - strażników. W programie pojawią się m.in. Michał Wiśniewski z córką Fabienne, Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović czy Marcin Miller. Widzowie zobaczą emocjonujące pościgi i ryzykowną grę policjantów z kryminalistami.

Z więzienia wymknie się Marcin Miller, wokalista, kompozytor, autor tekstów i lider zespołu Boys, twórca takich szlagierów jak "Jesteś szalona" czy "Wolność". Jego towarzyszem ucieczki będzie Luka Rosi, czyli Łukasz Rosiński, młoda gwiazda sceny disco polo, mająca już na swoim koncie kilka dużych przebojów, m.in. "A Ty bądź", którego liczba odsłon w serwisie YouTube przekroczyła 48 milionów. Obaj muzycy występowali już razem na scenie, teraz jednak będą musieli wspólnie podołać nietypowemu zadaniu.