Wielka ucieczka (3)

Wielka ucieczka (3)

reality show Polska 2022   od 12 lat
Występują:Czadoman, Adam Asanov, Michał Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska
W skrócie:Honorata Witańska i Mariusz Węgłowski, znani z serialu 'Policjantki i Policjanci', będą uciekać z celi komisariatu w Konstancinie-Jeziornej. Wygrają, jeśli przez 4 godziny pozostaną nieuchwytni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym z odcinków inna para gwiazd wcieli się w rolę zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących - strażników. W programie pojawią się m.in. Michał Wiśniewski z córką Fabienne, Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović czy Marcin Miller. Widzowie zobaczą emocjonujące pościgi i ryzykowną grę policjantów z kryminalistami.

Zbiegami z więziennej celi są gwiazdy, które widzowie znali dotąd z zupełnie innej roli - stróżów prawa ścigających przestępców w serialu "Policjantki i Policjanci". Chodzi o Honoratę Witańską i Mariusza Węgłowskiego. Duet ten, wciela się w patrolową parę, którą oprócz wspólnej służby połączyła wielka lecz tragicznie zakończona miłość. Ich zadaniem będzie nie dać się złapać trójce prowadzących. Honorata i Mariusz uciekać będą z celi komisariatu w Konstancinie-Jeziornej. Ubrani w czerwone więzienne uniformy, pozbawieni pieniędzy i telefonów, będą zdani na własne siły i pomysłowość oraz pomoc napotkanych ludzi. Podczas ucieczki każdym środkiem transportu będą mogli przemieszczać się nie dłużej niż 20 minut, a ścigający co 10 minut otrzymywać będą ich współrzędne GPS. Uciekinierzy wygrają, jeśli przez 4 godziny pozostaną nieuchwytni. Jeśli zostaną złapani wcześniej, jako przegrani będą musieli wykonać niewdzięczne zadanie, o jakie założą się z prowadzącymi na początku programu.

Zobacz także