Wiedźmy: Szymek słupnik (6/13)

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Magdalena Różczka, Maria Seweryn, Katarzyna Figura, Marian Glinka
Reżyseria:Jan Kidawa-Błoński
W skrócie:Agata widzi kogoś, kto chce skoczyć z dachu. Na miejsce przybywa straż pożarna. Henio rozpoznaje w desperacie poszukiwanego Szymka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy przedsiębiorczych mieszkanek nowoczesnej kamienicy na warszawskiej Pradze. Dorota (Magdalena Różczka), Agata (Maria Seweryn) i Mariola (Katarzyna Figura) poznają się w windzie, która staje między piętrami. Nawiązują znajomość, która przeradza się w przyjaźń. Mimo różnego wieku i życiowych doświadczeń trzy kobiety próbują sobie pomagać, borykając się z codziennymi problemami w życiu zawodowym i osobistym.

W tym odcinku

Rankiem Agata widzi z okna kogoś, kto zachowuje się, jakby chciał skoczyć z dachu. Gdy przybywają strażacy, nikogo nie znajdują. Wkrótce dziwnie zachowującego się człowieka widzi już cały tłum ludzi. Dzielnicowy Henio rozpoznaje w nim poszukiwanego Szymka. Mężczyzna wziął z banku ogromny kredyt i teraz jest ścigany za długi. Wychodzi na jaw, że ktoś mu obiecał trzy tysiące za podpis na umowie kredytowej. Dorota ustala, że bankowiec, który udzielił pożyczki, nosi takie samo nazwisko jak prokurator prowadzący sprawę Szymka. Gdy Szymek uwalnia się od kłopotu, Dorota odbiera telefon z pogróżkami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)