Wieczorynka: Pszczółka Maja: Fobia (129)

(Die Biene Maja: Phobia)

serial animowany Niemcy 2012   b.o.
W skrócie:Życie Teodora sprowadza się do dbania o czystość łąki. Zaczyna on odczuwać wstręt do swojej pracy. Maja próbuje dociec, co jest powodem jego zniechęcenia. Udaje się po pomoc do Filipa i Pułkownika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mała pszczółka o imieniu Maja żyje w ulu na wielkiej łące. Jest psotna, nieposłuszna i mimo zakazów często opuszcza swój dom i wyrusza na długie wyprawy. Poznaje podczas nich piękno natury i przeżywa wesołe, ale czasem również niebezpieczne przygody. Inne owady zamieszkujące łąkę szybko stają się przyjaciółmi Mai i wspólnie z nią przeżywają duże radości i małe smutki. Najwierniejszymi towarzyszami pszczółki są Gucio i Filip. Maja nieustannie dziwi się światu, a wraz z nią robią to mali widzowie. Serial jest inspirowany zbiorem opowiadań dla dzieci niemieckiego pisarza Waldemara Bonselksa z 1912 roku. Animacja nawiązuje do znanego na całym świecie serialu pod tym samym tytułem z 1975 r.

W tym odcinku

Życie Teodora sprowadza się do czyszczenia łąki ze śmieci i odchodów. Pewnego dnia zaczyna odczuwać wstręt do swojej pracy i nie chce już więcej toczyć gnojnej kuli. Maja próbuje dociec, co jest powodem zniechęcenia Teodora. Udaje się po pomoc do Filipa i Pułkownika. To jednak Mai udaje się w końcu odkryć powody zniechęcenia Teodora.

Zobacz także